Od 1 listopada 2012 r. Alior Bank wprowadza zmiany w TOiP, które mają przyczynić się zarów…

szukam kredytu gotówkowego
Od 1 listopada 2012 r. Alior Bank wprowadza zmiany w TOiP, które mają przyczynić się zarówno do wzbogacenia oferty dla aktywnych klientów, jak i do zachęcania klientów do wyboru Alior Banku, jako „głównego banku”.
 
Aktywni klienci banku będą mogli skorzystać m.in. z dodatkowych przywilejów w ramach konta osobistego z rozszerzonym pakietem assistance – „Pomocni Fachowcy”. Posiadacze Konta osobistego, dla których Alior Bank jest „głównym bankiem”, w dalszym ciągu nie zapłacą za prowadzenie rachunku, a także będą mogli korzystać z szerokiego zakresu bezpłatnych usług przypisanych do konta osobistego. Wśród nich znajdują się: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, bezpłatne przelewy internetowe, bezpłatny pakiet concierge „Osobisty Asystent” oraz pakiet Assistance „Pomocni Fachowcy”. Opłata za użytkowanie karty debetowej pozostanie niezmieniona i będzie wynosić 5 złotych miesięcznie.
 
Aby korzystać ze wszystkich przywilejów Konta osobistego wystarczy, aby Alior Bank, stał się dla Klienta jego „głównym bankiem”, co oznacza spełnienie jednego z poniższych warunków:
 
• co miesiąc wpływa na konto klienta wynagrodzenie od pracodawcy, renta lub emerytura od ZUS, stypendium z uczelni; lub
• co miesiąc wpływa na konto klienta z innego banku kwota minimum 2000 zł, lub 1000 zł w przypadku osób poniżej 24. roku życia, którzy są studentami/uczniami/słuchaczami; lub
• łączne średnie saldo miesięczne klienta wynosi minimum 10.000 zł na lokacie terminowej, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, oszczędnościowym, w jednostkach uczestnictwa funduszy inwestycyjnych i bankowych papierach wartościowych emitowanych przez Alior Bank; lub
• łączne średnie saldo miesięczne zadłużenia klienta w ramach posiadanego: rachunku karty kredytowej, pożyczki, limitu kredytowego w rachunku lub kredytu zabezpieczonego na nieruchomości wynosi minimum 5.000 zł.
 
Jednocześnie klienci, dla których Alior Bank jest „głównym bankiem” będą mieli do dyspozycji jeszcze szerszy pakiet Assistance – „Pomocni Fachowcy”. Oprócz elementów dostępnych do tej pory takich jak: pomoc w domu, pomoc w podróży samochodem, pomoc medyczna na terenie RP, pomoc lekarza za granicą oraz serwis porada prawna, pakiet rozszerzono o ubezpieczenie telefonu komórkowego, które obejmie takie zdarzenia jak kradzież oraz nieuprawnione użycie telefonu.
 
Dodatkowo w ramach usługi „Pomoc w domu” w przypadku wizyty specjalisty od napraw sprzętu RTV/AGD lub technika PC ubezpieczenie obejmie także koszty materiałów i części zamiennych. Nowa Taryfa Opłat i Prowizji dla klientów indywidualnych, która będzie obowiązywać od 1 listopada 2012 r., wprowadza także zmiany dotyczące kart kredytowych.
 
Tak jak dotychczas miesięczna opłata za użytkowanie nie zostanie pobrana pod warunkiem wykonania i zaksięgowania min. 4 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową w danym cyklu rozliczeniowym. W przypadku, gdy warunek ten nie zostanie spełniony miesięczna opłata wyniesie 8 złotych.
 
Zmianie ulegnie prowizja za wypłaty z bankomatów przy pomocy kart MasterCard Silver, MasterCard Gold, MasterCard Gold Lotnicza oraz MasterCard World, wyniesie ona 3.5% kwoty, minimum 10 zł. W tej samej wysokości – w przypadku wszystkich typów kart – pobierana będzie prowizja za przelew z rachunku karty kredytowej. Zmianie ulegnie oprocentowanie lokaty nocnej, które od 1 listopada br. wynosić będzie 2% w skali roku. Jest to pierwsza zmiana wysokości oprocentowania lokaty nocnej od 2010 roku.

Źródło: Alior Bank

Ogłoszenia finansowe


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.