Porównanie pożyczek, santander kredyt gotówkowy-najlepszy kredyt samochodowy

{ranking pożyczek|porównanie pożyczek

Wrześniowe porównanie pożyczek nie różni się faktycznie od zestawienia z poprzedniego miesiąca.

pożyczka za darmo
Tuż przy Alegotówka kolejny raz znalazły się takie firmy pozabankowe, jak MoneyMan, NetCredit oraz Lendon. Wyszczególnione firmy pożyczkowe bardzo dobrze znają i dostrzegają potrzeby swoich użytkowników. Dzięki temu tworzą atrakcyjne oferty dostosowane do każdej z grup odbiorców.

W MoneyMan można dopasować rodzaj pożyczek do własnych potrzeb. W ofercie znajdziemy chwilówki, tj. Pożyczka Poziom Start i Pożyczka Poziom Super Start. Pierwsza z nich to pożyczka bezpłatna, którą można zaciągnąć na kwotę od 100 do 1500 zł. Okres spłaty od 5 do aż 61 dni! Co ważne, żeby pożyczka była bezpłatna należy spłacić ją w wskazanym w umowie terminie.

Jeśli jednak spotkały nas większe wydatki, warto pomyśleć o Pożyczce na raty. W tym wypadku możemy wnioskować o nawet 2000 zł.
Również NetCredit może pochwalić się zachęcającą ofertą. Firma udziela pierwszą pożyczkę do 3000 zł zupełnie za darmo. Co istotne, przy kolejnej pożyczce można starać się już o 5 000 zł. Okres pożyczki zaczyna się się od 14 do 30 dni.

Do odbiorców wychodzi podobnie firma pozabankowa Lendon. Pierwsza pożyczka w Lendon do 2500 zł jest za darmo. Do tego czas spłaty to aż 45 dni. Przy następnej pożyczce można starać się już o znacznie wyższą sumę, mianowicie 5000 zł.

Porównanie pożyczek zrealizowane dzięki współpracy z serwisem eCasa.pl, zupełny ranking pożyczek znajduje się na stronie pozyczki-serwis.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.